Gra miejska „Po wybuchu”

Dodano: 28 sierpnia 2015

Andrzej Sapkowski napisał opowiadanie o Suwałkach zatytułowane „W leju po bombie”. Zainspirowani jego treścią zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Po wybuchu”. Spotkajmy się  w sobotę, 19 września, w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej przy ul. E. Plater 33 A. Wówczas uczestnicy gry przeniosą się do naszego miasta w nieokreślonej przeszłości /teraźniejszości/przyszłości, w którym toczy się wojna, trwają naloty, każdy walczy z każdym. Wcielą się w bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z okrutną i przedziwną rzeczywistością, a co najważniejsze, zwycięsko wyjść z walki. Będą więc musieli wykonać szereg niełatwych zadań,
w których przydatne będą: wiedza na temat Suwałk i jego historii oraz znajomość biografii
i twórczości samego autora opowiadania. Ponadto odwaga, spryt i niezawodna intuicja oraz stalowe nerwy. Początek gry przewidziany jest w suwalskiej Bibliotece przy ul. E. Plater 33 A. Gracze otrzymają karty i mapki z cennymi wskazówkami ułatwiające poruszanie się po wyznaczonym szlaku oraz dotarcie do punktów docelowych. Podczas wędrówki spotkają żołnierzy kilku formacji, pograniczników i strażników tajemnicy. W tej przygodzie przydatną też będzie znajomość języków obcych.

Zapisy drużyn (1- 4 osoby) do udziału w grze przyjmuje Jolanta Gąglewska (tel.87 565 62 46, pon.-pt. w godz. 8.00-15.00, e-mail: metodyka@bpsuwalki.pl). Nie czekaj do ostatniej chwili! Godzina „S” to 11 września godz. 15:00! Każda drużyna otrzyma potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Regulamin gry miejskiej

Oświadczenie rodziców uczestnika niepełnoletniego

Kategorie: Aktualności

Góra