„Czarna Hańcza” Wandy Miłaszewskiej – audiobook do pobrania

Dodano: 21 grudnia 2016

Zachęcamy do pobrania i odsłuchania audiobooka „Czarna Hańcza” – fragmentów powieści Wandy Miłaszewskiej – warszawianki, która w latach trzydziestych ubiegłego stulecia spędziła wakacje na Suwalszczyźnie. W książce autorka opisała swoje wyprawy kajakiem po jeziorach i rzekach oraz przekazane jej przez mieszkańców historie i legendy.

Nagranie audiobooka jest efektem warsztatów z dykcji, wymowy i emisji głosu „Wsłuchać się w słowo” dla młodzieży szkół średnich i dorosłych, które się odbyły 18 listopada 2016 r.  w Suwalskim Ośrodku Kultury. Warsztaty „Wsłuchać się w słowo” poprowadził  aktor – Jerzy Łazewski – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, który współpracował z teatrami: Polskim, Konsekwentnym, Studio i Adekwatnym. Aktor czuwał również nad przebiegiem nagrania audiobooka „Czarna Hańcza”.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka pięciu zmysłów” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowanego przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalnym BIBLIOFIL.

POBIERZ TUTAJ

Książka „Czarna Hańcza” Wandy Miłaszewskiej jest dostępna w wypożyczalniach Biblioteki Publicznej w Suwałkach i jej filiach. Chętnych i zainteresowanych zachęcamy do przeczytania całości tekstu w tradycyjnej formie.

 

Kategorie: Aktualności

Góra