Wyniki konkursu plastycznego

Dodano: 1 czerwca 2015

Do konkursu plastycznego „Czarny piesek w herbie Suwałk” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kulturalne „Bibliofil” i Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zgłoszono 97 prac konkursowych autorstwa uczniów szkół podstawowych z terenu Suwalszczyzny. Komisja nagrodziła 27 osób.

Komisja konkursowa podjęła decyzję następującą:

w kategorii KOMIKS:

1 miejsce – Monika Grabowska, Zespół Szkół w Słobódce

2 miejsce – Oliwia Radzewicz, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Suwałkach

3 miejsce – Wiktoria Lewandowska, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Suwałkach

3 miejsce – Mikołaj Baryła, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Suwałkach

Wyróżnienie:

Julia Paulakowska, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach

Julia Kondracka, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach

Karolina Jarmołowicz, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach

Aleksandra Żukowska, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach

 

w kategorii Klasa I:

1 miejsce – Blanka Butkiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Suwałkach

2 miejsce – Zofia Wielgat, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Suwałkach

3 miejsce – Patryk Wasilewski, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Suwałkach

3 miejsce – Rayan Ejsmont, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Suwałkach

3 miejsce – Aleks Malinowski, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Suwałkach

 

w kategorii Klasa II:

1 miejsce – Marcelina Masłowska, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Suwałkach

2 miejsce – Emilia Mętel, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach

3 miejsce – Martyna Michniewicz, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach

Wyróżnienie:

Kacper Śliwiński, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Suwałkach

Adam Jasionowski, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Suwałkach

 

w kategorii Klasa III:

1 miejsce – Oliwia Mikołaczyk, Zespół Szkół w Słobódce

2 miejsce – Dominika Szlaszyńska, Zespół Szkół w Słobódce

3 miejsce – Martyna Prześniak, Zespół Szkół w Słobódce

 Wyróżnienia:

Amelia Krok, Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach

 

Wyróżnienia za technikę wykonania pracy:

Robert Palanis, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Suwałkach

Katarzyna Walicka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Suwałkach

Klaudia Kowalewska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Suwałkach

Martyna Zdancewicz, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Suwałkach

Marcelina Masłowska, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Suwałkach

UWAGA! Szczegóły  dot. uroczystego wręczenia nagród i dyplomów zostaną podane w najbliższym czasie.

Kategorie: Aktualności

Góra