Konkurs na piosenkę

Dodano: 25 października 2019

Zapraszamy do udziału w konkursie „Śpiewanie to wyzwanie”. Nie ma ograniczeń wiekowych, muzykiem można być w każdym wieku. 

WYZWANIE KONKURSOWE: Nagranie autorskiej piosenki do wierszy Danuty Wawiłow lub Natalii Usenko.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie skomponować piosenkę do tekstu Danuty Wawiłow lub Natalii Usenko (można zgłosić maksymalnie 3 utwory) i dostarczyć do Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. Piosenka może być nagrana na dyktafon w telefonie. Na tym etapie konkursu nie jest brana pod uwagę jakość nagrania.

UCZESTNICY: Przyjmowane będą zgłoszenia indywidualne i zespołowe. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, muzykiem można być w każdym wieku. 

NAGRODA: Jedną z nagród w konkursie będą zaproszenia na koncert znanego artysty. Szczegóły podamy podczas ogłoszenia wyników konkursu.

TERMIN: Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie autorskiego nagrania, np. w formacie mp3, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (każdy z uczestników zespołu wypełnia oddzielny dokument) do dnia 31 października.

REGULAMIN KONKURSU (DO POBRANIA)

KARTA ZGŁOSZENIA

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

Informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: (87) 565-62-46 lub e-mailem: dzieci@bpsuwalki.pl

Konkurs zorganizowano w ramach realizacji zadania „Uderz w stół, a muzycy w bibliotece się odezwą” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Kategorie: Aktualności

Góra