KURSY ONLINE W BIBLIOTECE

Biblioteka Publiczna w Suwałkach udostępnia bezpłatnie kursy e-learningowe stworzone przez firmę Funmedia:

Kursy Funmedia to gotowe narzędzia wspomagające  zdobywanie umiejętności specjalistycznych. Składają się z zaawansowanych multimediów – gier, fotolekcji, filmów, dialogów i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

Bezpłatne kody dostępu do korzystania z 6 kursów Funmedia na własnym komputerze można otrzymać w Czytelni Książek (w siedzibie Biblioteki przy ul. Emilii Plater 33A).

Instrukcja dla czytelników Biblioteki:

  1. Wizyta w bibliotece po odbiór kodu dostępu (w Czytelni Książek lub filiach)
  2. Po przypisaniu przez bibliotekarza kodu dostępu, użytkownik otrzymuje hasło na adres mailowy i dostęp do wyżej wymienionych kursów.
  3. Jeżeli użytkownik miał już wcześniej konto demo lub inny dostęp do dowolnego kursu, musi on wtedy używać wcześniej wygenerowanego hasła lub przypomnieć je sobie.
  4. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło.
  5. Logowanie odbywa się na stronach wybranych kursów: www.czytaj123.pl, www.angielski123.pl,  www.niemiecki123.pl, www.pamietaj123.pl, www.fotografia123.pl, www.photoshop123.pl

Pytania i problemy proszę zgłaszać telefonicznie do Czytelni Książek, nr tel. 87 565 62 46 wew. 19.

Góra