Spotkania z pasjami

Dodano: 29 maja 2014

 

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach oraz Fundacja Orange zaprasza na spotkanie z Jerzym Kryszakiem,  w czwartek, 5 czerwca 2014Spotkanie będzie wyjątkowe, ponieważ okazja jest wyjątkowa. W tym roku obchodzimy 25. rocznicę pierwszych wolnych wyborów w Polsce z roku 1989. Dlatego też ten temat zostanie poruszony podczas następnego spotkania z Jerzym Kryszakiem, satyrykiem i parodystą, jego program „Polskie ZOO” uważane jest za wzorowy przykład satyry politycznej.

Spotkanie na żywo odbędzie się z wykorzystaniem technik multimedialnych (połączenie online). Jest to kolejne spotkanie w drugiej edycji cyklu „Spotkania z pasjami” o charakterze edukacyjno-animacyjnym, adresowane głównie do osób starszych 60+.

 

Udział w spotkaniach umożliwi aktywne spędzenie czasu wolnego, poznanie pasji osób znanych oraz zachęci do podzielenia się swoimi zainteresowaniami i inspirujących dyskusji na ciekawe tematy. Będzie możliwość zadawania na bieżąco w trakcie spotkania.

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie  11:15 w Bibliotece Publicznej przy ul. Emilii Plater 33A, II piętro, sala im. Jadwigi Towarnickiej, wstęp wolny. Bliższych informacji udziela Jolanta Gąglewska (tel. 87 5656246).

plakat jkryszakplakat_Spotkania_z_pasjami_edycja2

Kategorie: Aktualności

Góra