Spotkanie online dla dzieci

Dodano: 9 grudnia 2020

Prawdziwa historia, niezwykła podróż, wielka PSYgoda! Spotkanie online z Agatą Włodarczyk o książce ”PSYgoda na czterech łapach”.

Czy pies może zostać podróżnikiem, czym się różni podróżowanie na czterech od podróżowania na dwóch nogach, jak wyglądają psy w Indiach i dlaczego w wchodząc do mongolskiej jurty trzeba krzyknąć „trzymaj psa”? Na te i inne pytania odpowie autorka książki „PSYgoda na czterech łapach” – Agata Włodarczyk podczas spotkania online dla dzieci na facebooku suwalskiej Biblioteki – https://www.facebook.com/events/487137578928770/ – w piątek 11 grudnia 2020 r., o godz. 14:00.

O książce „PSYgoda na czterech łapach. Diuna w Himalajach”

Jak wygląda tupiący głaz, kto jest prawdziwym władcą dżungli i dlaczego ostry dal i momo smakują gorzej niż psiastka, a przede wszystkim – jak wyglądają Indie z perspektywy czterech łap i jednego, za to bardzo czułego nosa? Tego wszystkiego dowiecie się dzięki Diunie – wyjątkowej, psiej podróżniczce o wilczym rodowodzie.
Razem z Diuną przeżyjemy chwile grozy i rozmerdanej radości. Poznamy owce, które nie boją się wilków i ludzi, którzy są od nich jeszcze dziwniejsi. Psimi oczami spojrzymy na kolorowe hinduskie sari, lokalne tradycje i zwyczaje, przeżyjemy niezwykłe spotkania i powędrujemy w kierunku źródeł Gangesu. Na koniec przekonamy się, że prawdziwa przygoda nigdy się nie kończy!

Spotkanie zorganizowano w ramach zadania „75 x Biblioteka” dofinansowanego ze środków Miasta Suwałk.

Kategorie: Aktualności

Góra