Mała książka–wielki człowiek

Dodano: 16 listopada 2022

Zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie. Rozpoczynamy nową odsłonę ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek”, który skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat.

Przyjdź do biblioteki i odbierz Wyprawkę Czytelniczą, w której dzieci otrzymają Kartę Małego Czytelnika, książkę wraz z broszurą dla rodziców.
Warunkiem otrzymania Wyprawki jest przyjście z dzieckiem do Biblioteki, założenie mu konta bibliotecznego i wypożyczenie minimum jednej książki. Jednemu dziecku przysługuje jedna Wyprawka, niezależnie od tego, z ilu Bibliotek korzysta. W projekcie mogą wziąć również udział dzieci wcześniej zapisane do Biblioteki.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajduje się także przygotowana dla rodziców broszura informacyjna.

Bezpłatne wyprawki można otrzymać w wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (ul. E. Plater 33A), w Filii nr 1 (ul. Szpitalna 60), w Filii nr 2 (ul. Klonowa 41) oraz w Filii nr 3 (ul. Północna 26).

Wszystkie informacje o projekcie oraz pełna lista bibliotek znajdują się na stronie internetowej www.wielki-czlowiek.pl

Jak przystąpić do akcji „Mała książka-wielki człowiek”
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ «МАЛЕНЬКА КНИГА – ВЕЛИКА ЛЮДИНА»?
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Kategorie: Aktualności

Góra