„Muzyka na papierze” – wyniki

Dodano: 4 grudnia 2019

Do konkursu plastycznego na okładkę płyty „Muzyka na papierze” zgłoszono 42 prace konkursowe. Autorami ilustracji byli uczniowie szkół podstawowych z terenu Suwalszczyzny.

Komisja konkursowa w składzie :

Maria Kołodziejska – Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, Monika Rudowicz – Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Jolanta Gąglewska – Stowarzyszenie Kulturalne „Bibliofil”

podjęła decyzję następującą:

Zwycięzcą konkursu na okładkę płyty „Muzyka na papierze” jest Kacper Wysocki (Szkoła Podstawowa nr 6 w Suwałkach).

Nagrodzona ilustracja zostanie wydrukowana na okładce płyty z nagraniami muzycznych interpretacji tekstów Danuty Wawiłow i Natalii Usenko w wykonaniu laureatów konkursu na piosenkę „Śpiewanie to wyzwanie”.

Konkurs na okładkę płyty „Muzyka na papierze” oraz konkurs na piosenkę „Śpiewanie to wyzwanie” zorganizowano w ramach zadania „Uderz w stół, a muzycy w bibliotece się odezwą” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody zwycięzcy nastąpi podczas koncertu Ani Brody i laureatów konkursu na piosenkę w sobotę 7 grudnia 2019 r., o godz. 17.00 w Restauracji Rozmarino (ul. T. Kościuszki 75).

Kategorie: AktualnościProjekty i programy

Góra