Noc Innowacji

07 października 2022

Zapraszamy do naszej SOWA, Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności  w sobotę 22 października w godzinach 17.00-20.00! To okazja by skorzystać z naszych przestrzeni wieczorem i za darmo!

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Nocy Innowacji, która odbywa się w Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Innowacyjnej 1. To okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi technologiami i wyjątkowymi rozwiązaniami. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

W programie Nocy Innowacji w PNT:

Programowanie z Photonem. Uczestnicy zaprogramują robota, zostają jego przewodnikami i kompanami do zabawy. Korzystając z aplikacji multimedialnej, wybiorą się w niezapomnianą podróż do świata kodów. Na zajęcia zapraszamy 22 października od godz. 17:00 do 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna.

 Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności składa się z przestrzeni wystawienniczej urządzeń umożliwiających samodzielne eksperymentowanie i poznawanie zasad fizyki, techniki, geografii, matematyki. SOWA służy pobudzaniu kreatywności, popularyzowaniu nauki, rozwijaniu poczucia sprawczości oraz wsparciu indywidualnych, niekonwencjonalnych stylów uczenia się poprzez praktyki doświadczalne. Wystawa składa się z 15 angażujących eksponatów. Ukazują one zjawiska związane z różnymi dziedzinami nauki, takie jak ruch, światło czy procesy biologiczne. Znalazły się wśród nich m.in. kolorowe cienie, rysowanie w lustrze, czy zadanie – usyp mapę. Na wystawę zapraszamy 22 października od godz. 17:00 do 20.00. Wejścia do SOWY podczas Nocy Innowacji odbywać się będą w godzinach: 17.00 do 20.00. Liczba miejsc jest ograniczona.Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna.

Rezerwat.IT to spotkania organizowane przez programistów dla programistów. Nie ważne czy stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy też tworzysz zaawansowane projekty – jest to miejsce dla Ciebie. Chcemy byś czuł się dobrze, byś wychodził ze spotkań zadowolony i z nowymi perspektywami. Tworzymy miejsce, w którym możesz podzielić się swoimi działaniami, ostrzec przed problemami, zachęcić do korzystania z różnych produktów. Spotkania Rezerwatu to świetna sposobność do poznania nowych ludzi, promocji własnej osoby, jak również firmy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 87 564 22 34.

Źródło: www.park.suwalki.pl/wydarzenia/noc-innowacji-w-pnt

Plakat Noc Innowacji