Kody do Legimi

06 kwietnia 2024

Dzięki waszym głosom na projekt „Książki bez barier” w Suwalskim Budżecie Obywatelskim 2024 mamy spotkania pisarzami i darmowe kody dostępu do Legimi!

Legimi to ponad 150 tys. e-booków oraz 50 000 audiobooków i synchrobooków dostępnych za darmo w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

Jak uzyskać kod do Legimi?

Przeczytaj Regulamin i przyjdź do Biblioteki!

Kody są dostępne w Bibliotece przy ul. E. Plater 33a i trzech Filiach. Warunkiem skorzystania jest posiadanie konta w naszej Bibliotece.

Mamy do rozdania po 55 kodów na każdy miesiąc do końca roku.

Kod należy aktywować do końca miesiąca, w którym się go pobierze, po tym czasie traci ważność. Od momentu aktywacji kodu Czytelnik przez 30 dni ma bezpłatny dostęp do bazy e-booków i audiobooków Legimi.
Liczba kodów jest ograniczona. Jeden czytelnik może pobrać 1 kod miesięcznie. Na jeden kod można pobrać 10 ebooków/audiobooków.

Co należy zrobić, aby uzyskać dostęp do Legimi?

  1. Być Czytelnikiem Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach i posiadać ważne konto biblioteczne (bez obciążeń).
  2. Pobrać od bibliotekarza kod i zapoznać się z regulaminem.
  3. Wejść na stronę: www.legimi.pl/podlaskie, podać otrzymany z biblioteki kod i zaakceptować regulamin.
  4. Założyć konto Legimi.
  5. Pobrać bezpłatną aplikację LEGIMI.
  6. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą.

Można czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer (lista rekomendowanych urządzeń http://www.legimi.pl/pobierz-legimi/).

Kod jest aktywny przez 30 dni od daty aktywowania.

To nie pierwsze działania w ramach projektu „Książki bez barier”. Mogliśmy już uczestniczyć w spotkaniu z Jakubem Żulczykiem, a 4 kwietnia zapraszamy na spotkanie z Anetą Prymaką-Onisz autorką książki „Kamienie musiały polecieć. Wymazywana przeszłość Podlasia.” Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w Aquaparku, 1 piętro, ul. Jana Pawła II 7.