Oferta pracy na stanowisku specjalista-dziennikarz

14 kwietnia 2015

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, z siedzibą w Suwałkach, ul. E. Plater 33A, poszukuje kandydata na stanowisko: specjalista – dziennikarz w Dwutygodniku Suwalskim w wymiarze pół etatu.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie redagowanie tekstów publikowanych na łamach wydawnictwa.
  • Wykonywanie zdjęć na potrzeby publikacji.
  • Dystrybucja wydawnictwa do punktów odbioru usytuowanych na terenie miasta Suwałk.
  • Organizacja przedsięwzięć i działań promocyjno – społecznych organizowanych przez Bibliotekę i Dwutygodnik Suwalski.
  • Organizacja i prowadzenie spotkań autorskich, wydarzeń kulturalnych i artystycznych realizowanych przez Bibliotekę i Dwutygodnik Suwalski.
  • Udział w posiedzeniach kolegium redakcyjnego.
  • Obecność i przygotowywanie tekstów dziennikarskich z wydarzeń społecznych, kulturalnych i sportowych odbywających się w Suwałkach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min I stopnia) preferowane o kierunku dziennikarstwo. Umiejętność posługiwania się wszystkimi formami dziennikarskimi.
  • Biegła obsługa programu edytorów tekstu.
  • Umiejętność wykonywania zdjęć reporterskich.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność.

Zainteresowanych prosimy o złożenie listu motywacyjnego + CV w sekretariacie Biblioteki, ul. E. Plater 33A, 16-400 Suwałki, pokój nr 13, piętro II lub przesłanie na adres sekretariat@bpsuwalki.pl w terminie do 20.04.2015 r. do godz. 15.00.

Odpowiemy na wybrane oferty zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną.

W przesłanych dokumentach należy umieścić oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej z siedzibą w Suwałkach, ul. E. Plater 33A, 16-400 Suwałki, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883).